Od kilku lat zajmuję się udzielaniem profesjonalnej pomocy dzieciom, nastolatkom oraz ich rodzicom. Zdobyta oraz stale poszerzana wiedza z zakresu psychologii i psychoterapii, w połączeniu z osobistą wrażliwością, umożliwia mi budowanie szczególnej, terapeutycznej relacji z zachowaniem otwartej, życzliwej i nieoceniającej postawy wobec każdego młodego człowieka.

 

W mojej praktyce terapeutycznej najważniejszy jest dla mnie szacunek dla dziecka, wszystkich jego uczuć i myśli. Każde dziecko lub nastolatek stanowi dla mnie unikalną osobę, pełną indywidualnego potencjału, w którego uwalnianiu i rozwoju z przyjemnością będę towarzyszyć.
Równie ważna jest dla mnie współpraca z rodzicami poprzez udzielanie im wsparcia w nauce rozumienia potrzeb oraz komunikatów swojego dziecka, a także pomoc w budowaniu mocnej i zdrowej relacji z nim.

 

Kwalifikacje:
 
Ukończone 4-letnie całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii osób dorosłych, dzieci i młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, atestowane przez PTP.
 
Dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Śląskim.
 
Uprawnienia pedagogiczne – kurs kwalifikacyjny w Regionalnym Ośrodku Metodyczno-edukacyjnym Metis.
 
Dwuetapowe szkolenie z zakresu wykorzystania zabawy w psychoterapii dzieci w krakowskim Ośrodku Psychoterapii Mały Książę.
 
Dwuetapowe szkolenie „Terapia dziecka z mutyzmem wybiórczym” prowadzone przez Centrum Terapii Mutyzmu, Nieśmiałości i Lęku.
 
Na bieżąco udoskonalam swój warsztat terapeutyczny uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz poddając swoją pracę regularnemu nadzorowi superwizyjnemu.
 
Moje doświadczenie zawodowe obejmuje 7 lat pracy na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży, 5 lat pracy na stanowisku psychologa szkolnego, 3 lata pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.